Masters of Creation – השיטה

איך נולד Masters of Creation - המודל המלא ליצירת מציאות מודעת?

איך הכל התחיל?

Masters of Creation  – המודל המלא ליצירת מציאות מודעת

האם אפשר באמת ליצור מציאות?

האם אנחנו אחראיים למציאות חיינו או שהכל מקרי? או נקבע ביד הגורל?

ואם באמת קיים דבר כזה הנקרא “יצירת מציאות” עד כמה אנחנו אלו האחראים לו? עד כמה זה בידיים שלנו? מה מידת ההשפעה שלנו על המציאות שלנו?

והאם יש דרך שיטתית ליצור מציאות רצויה שלב אחר שלב?

מגיל מאד צעיר, עוד הרבה לפני שידעתי לקרא לזה ככה, עסקתי בשאלת יצירת מציאות. האם באמת אנחנו היוצרים את מציאות חיינו, מה מידת השליטה שלנו על החיים, האם אפשר לשנות את נתיב החיים והאם מזל הנאחס שהרגשתי שמלווה אותי וההרגשה שהכל אצלי הולך קשה, הם מקריים או משהו שיש לי שליטה עליהם?

בתחילת שנות התשעים כשהייתי בשנות העשרה לי התחלתי לחקור את עולם התודעה וההתפתחות האישית – מלואיז היי, למדיטציות להצלחה בלימודים, כוחו של תת המודע של ג’וזף מרפי ועוד ספרים ליוו אותי בשנים האלו.

הגדרתי את עצמי כאדם סופר רציונלי, עם רגליים על הקרקע, לא האמנתי ברוחניות, נשמה או אנרגיות – כל מה שביקשתי זה למצוא היגיון באתגרים שחוויתי ובעיקר למצוא את הנתיב לבנות לעצמי חיים טובים עוד יותר.

 

בנתיב החיים הרציולי שלי, התקבלתי לאוניברסיטת תל – אביב כעתודאית, סיימתי תואר ראשון בכלכלה בהצטיינות ולא הרבה אחרי המשכתי לתואר שני במנהל עסקים שגם אותו סיימתי בהצטיינות, התגייסתי לצבא והתקדמתי בדרגות ובתפקידים עד לראש מדור תכנון בתפקיד רס”ן.

אבל לחיים היה נתיב משלהם ותאונת דרכים שעברתי במהלך שירותי הצבאי, זרקה אותי למסלול אלטרנטיבי, תרתי משמע. בחיפוש אחר מענה לכאבי הגב שלי, נחשפתי לעולם הרפואה האלטרנטיבית, אותו הגדרתי במקרה הטוב כהזוי, במקרה הרע כשרלטנות.

אבל לחיים כמו לחיים יש דרך אחרת, ובעולם הזה, שפניתי אליו רק כדי לטפל נקודתי בקשיים שחוויתי, מצאתי עולם ומלואו, הרבה מעבר למה שיכולתי לדמיין, וזה היה רק קצה קצהו של מה שהתגלה לי בעשורים שאחרי.

אחרי לא מעט לבטים, ומתוך תחושת שליחות וגורל, בחרתי להשאיר מאחור את עולמות הכלכלה והעסקים ולהעמיק בעולם גוף-נפש-תודעה נרשמתי למסלול ארבע שנתי במכללת רידמן, למדתי אינספור קורסים ושיטות ריפוי, פתחתי ב-2004 קליניקה בתחילה בתל אביב, אח”כ בחיפה, שיקגו ומינסוטה וקליניקה בינלאומית אונליין כבר בשנת 2007 (עוד הרבה לפני הזום והקורונה).

ובמקביל חקרתי את הנושא שהכי העסיק אותי כבר מהילדות, כשממש לא יכולתי לדמיין שזה יהיה תחום העיסוק שלי – יצירת מציאות.

בראתי את החיים שלי ובחיים שלי את החלומות הכי ורודים ומתוקים שלי – זוגיות אוהבת, משפחה נפלאה, שפע כלכלי, בית עם גינה ונוף לים, ג’יפ אדום, חופשות חלומיות ואינספור חלומות גדולים וקטנים.

אבל יותר מהכל הקסימה אותי הידיעה הודאית – שאני יוצרת מציאות בחיים שלי – הרבה פעמים דברים נפלאים שרציתי וחלמתי עליהם, 

אבל לצד זה יצרתי גם לא מעט דברים שלא רציתי – בעיות בריאות, קשיים ואתגרים שנאלצתי להתמודד איתם לאורך הדרך.

השילוב הזה הלך ודייק ופיתח את הכלים שאיתם יצרתי מציאות, את ההבנה והמורכבות של עולם בריאות המציאות,

ובעיקר את השיטתיות והעקביות של תהליך יצירת מציאות.

בכל זאת, עמוק בפנים יושבת כלכלנית, בחורה סופר רציונלית, שאוהבת היגיון וסדר ותהליכים. ומאמינה שיש חוקים וחוקיות, אלא שצריך לגלות אותם ולמצוא אותם ולא כולם נגלים לעין, ועוד פחות מכך ידועים לנו.

לא למדנו את החוקים האלו בשום בית ספר (ותאמינו לי יש לי הרבה שנות לימוד פורמלי ולא פורמלי), לא מלמדים אותנו את החוקים והכללים האלו בחיי היומיום שלנו, בתרבות, בטלויזיה, במקומות העבודה.

אנחנו אלה שצריכים לחפש אותם, להחשף אליהם, לבקש מהם להחשף בפנינו.

וכשאנחנו מגלים אותם – החיים שלנו הופכים להיות קסם מתמשך. חוויה מרגשת ומפעימה של בריאת מציאות – לפעמים רצויה, לפעמים פחות, אבל כשלומדים שאנחנו אלו המכוונים את הספינה, אפילו כשאנחנו יוצרים את מה שאנחנו לא רוצים – זה מרגש לא פחות.

זו חווית חיים שונה לחלוטין מזו שבה רובנו גדלנו ולמדנו.

זו חווית חיים שבה אנחנו בוראים, יוצרים, קוסמים וקוסמות מופלאים בעלי יכולות מדהימות, חיבור לעוצמות הכי גדולות שלנו, של אחרים ושל היקום.

וכשהקסם הזה הפך להיות חלק בלתי נפרד ממני,

זכיתי להגיע לחלק הבא במסע שלי – שמרגש אותי עוד יותר מהמסע עד לכאן – הזכות ללמד גם אנשים אחרים את המודל, את השיטה – ללמד גם אנשים אחרים להיות בוראי ויוצרי מציאות – להיות קוסמות וקוסמים בחיים שלהם. 

וזכיתי לאורך השנים ובשנים האחרונות במיוחד ללוות עשרות אלפי אנשים בבריאת מציאות חייהם – בתכניות שלי, בתכנים, בתהליכים, בקורסים ובקבוצות שאני מלמדת.

ועכשיו אני מתרגשת שגם אתם מצטרפים אלי למסע המופלא והקסום הזה – מסע אל עוצמות, כוחות ויכולות שמשהו בכם אמר לכם תמיד שהוא נמצא שם בפנים – אבל אולי עד היום לא באמת ידעתם איך להגיע לשם.

היום המסע הזה מתחיל