מאסטר בטחון עצמי

"אין לך מושג כמה רחוק את.ה יכול.ה להגיע,
הגיע הזמן לגלות ולהגיע לשם".

להתחבר לעוצמות שלך,

לבטא את היכולות שלך

המחסום הגדול ביותר של רוב האנשים הוא הדימוי העצמי שלהם, 

שממנו נבנה הבטחון העצמי שלהם,

ונגזרת תפיסת הערך העצמי שלהם – כמה הם מרגישים ראויים לקבל את מה שהם רוצים, לחיות חיים טובים ולהנות מהטוב שיש בחיים שלהם.

כשאנחנו יודעים מי אנחנו באמת, 

מבינים את העוצמות והיכולות שלנו,

ומרגישים מספיק בטוחים לבטא את עצמנו בעולם,

שמשפיע על כל התוצאות שאנחנו מייצרים בחיים,

ובפרט על חווית החיים שלנו.

בסדרה מיוחדת שכוללת יחד 3 מיני קורסים, ומעל 20 שעות של תוכן פורץ דרך, תהליכים ייחודיים, תירגול ומדיטציות עוצמתיות – תעברו מסע לשינוי הדימוי העצמי שלכם, לחיזוק הבטחון העצמי, לחיבור לאני העליון וליכולות שלכם ולחיות את המהות האמיתית של מי שאתם ומה שבאתם לעשות בעולם.

איך להיות מאסטר בחיים שלך?

אני מזמינה אותך להרשם ולקבל השראה, תכנים וכלים להיות המאסטר בחיים שלך

לקוחות ממליצים

5/5

ליאת יקרה,
את ליאת הכרתי לפני עשר שנים, באתי לבעיות בריאות, יש לי קרוהן , ומשם לקחנו את זה לעבודה על כל חלק מחיי, לאורך השנים לקחתי גם חלק מהקורסים כמו שינוי וטרנספורמציה , הרזייה, השינויים שחוויתי, ועדיין חווה.
בריאות ניפלאה, הקרוהן ברמות טובות, אוכל מאוזן ומתעמל, שפע כלכלי, לאורך כל התקופה ההכנסות שלי עלו נושאים לא פתורים והרבה כעסים עם אבא שלי , שהצלחתי לשחרר. קבלה ואהבה עצמית ורכות עם עצמי, תחושה עמוקה שהכל הסדר,
חוויה משנה חיים.
חיבור חזק לעוצמות ולחזקות ולמהות של מי שאני והרשימה עוד ארוכה.
״כל ילד צריך מבוגר אחד שיאמין בו״(הרב קרליבך). כל מבוגר צריך ליאת אחת שתעזור לו להאמין בעצמו, ולקבל ולאהוב את עצמו כפי שהוא (גל אלישבילי)
ממליץ בחום ועם הרבה אהבה

גל אלישבילי , ארצות הברית
5/5

כמי שנמצאת איתך בליווי פרטני וגם בתוכניות “רזה מבפנים” ו”כסף בהזמנה”, אני רוצה להודות על המתנה הזו שאני מקבלת ובכל הצורות. לקבל את הרגישות, ההכלה, ההקשבה העדינה, המקצועיות, התכנים המונגשים בצורה אינטיליגנטית הוליסטית לכל הרבדים העמוקים ביותר, החיבור שהוא הרבה מעבר למילים, שהכל ביחד זו מתנה אחת גדולה.

נהנית מאוד משתי התוכניות האינטרנטיות האלה שאת מלווה וגם לקבל אותך גם בוידאו וגם בכתוב עם שיעורי בית, עושים עבורי שירות גדול.

בשתי התוכניות אני מאוד אוהבת את היכולת לשחרר עכבות ולבנות אמונות חדשות וזה עובד לי מצויין. כייף בגדול ששיחררתי מהתודעה – פיצה, ואפל בלגי ואם יהיו אחרים, אשחרר גם אותם.כייף לא “לעבוד” אצלם ובכלל לתכנת את התת מודע למה שנכון לי.

למי ששוקל לגבי הליווי הפרטני והתוכניות האינטרנטיות הללו, מומלץ מאוד לאפשר לעצמכם את המתנה הזו. תהנו (-:

אורי, חיפה
5/5

הכלים שליאת נותנת .בבהירות ובחייכנות ובאכפתיות כנה. בסדנאות הם פשוטים. מהירים וישימים מצד אחד. ומאוד עוצמתיים מצד שני.

והתוצאות מגיעות…

אחרי סדנת טרנספורמציה לזוגיות פגשתי משהי שהיא מעבר למה שציפיתי. ואחרי טרנספורמציה לכסף. העלתי ריווחיות בצורה משמעותית. אבל הדבר הכי חזק זה שחשתי נינוחות ורוגע כפי שלא חשתי לפני כן. וגם כשיש טלטלות בחיים. ונסערות. הכלים עוזרים בצורה מהירה  לחזור למקום.

מדהים!

שי אוהב לרנר