מאסטר בריאות

לכל אחד מאיתנו יש מנגנון פנימי, שפועל כל הזמן לשמור שנהיה בריאים, במשקל תקין,
נאכל רק מה שעושה לנו טוב, נישן טוב ונהיה מלאי אנרגיה.
אני מזמינה אותך ללמוד איך להפעיל את המנגנון הפנימי שלך.

במקום להלחם בתשוקה שלך למתוק, במקום לספור קלוריות, להכריח את עצמך לעשות ספורט, תארי לעצמך שתוכלי לתכנת את תת המודע שלך לרצות רק מה שבריא וטוב לך, עכשיו זה אפשרי!

להתנסות חינם השאירי פרטים כאן עכשיו.​

הזמנה לתכנית רזה מבפנים

אז מה את אומרת…

שבמקום עוד דיאטה שלא עובדת

במקום לנסות ולהילחם בחשק שלך
במתוק או בפחמימה מנחמת

פשוט “תתכנתי” את תת המודע שלך
ותגרמי לגוף שלך לרצות רק מה שטוב לך?

פרטים על טיפול בפרחי באך

סובלים מחרדות, הפרעות שינה, מתח, לחץ, 

בטחון עצמי נמוך או חוסר במוטיבציה?

פרחי באך יכולים לעזור. 

מהם פרחי באך ואיך הם יכולים לסייע לך?

לקוחות ממליצים על תוכנית "רזה מבפנים"

5/5

"יש משהו מרענן בגישה של ליאת לתזונה ולדיאטה ושווה להקשיב לה."

כך למשל היא גורסת שדיאטה זה סוג של מאבק אינסופי בדחפים ובפיתויים. ובמלחמה אין מנצחים. רק מפסידים. אז מה כן עושים? מוותרים על המאבק ומבינים שדיאטה היא לא פתרון לזמן ארוך. ממשיכים להנות מאוכל שאוהבים, אבל במידה. בלי איסורים ומשנים את כל התפיסה שלנו לגבי אוכל ואכילה.
מיכאלה ברקו
5/5

"שמח לשתף אותך שלאחר חודש בתוכנית ירדתי 7 ק"ג ללא תחושה של מאבק או מאמץ. נהנה מאד לשמוע את ההקלטות."

אחרי המון שנים של נסיונות להרזיה והקניית הרגלים חדשים, נסיונות אשר כללו: דיאטות שונות, צומות, סדנאות רגשות, קבוצות תמיכה שונות וטיפולי אימון ו NLP ואחרי תנודות במשקל בטווח הקרוב ל 50 קילוגרם, ואחרי עיסוק של שנים בהתפתחות אישית ורוחנית. אני מרגיש שפגשתי את התוכנית שלך בדיוק בזמן, והיא מכילה כלים והבנה אשר היו חסרים לי עד היום, ומאפשרים לי ליצור את השינוי המיוחל בתוכי.
יוחאי
5/5

"יום אחרי ששמעתי את ההקלטה הראשונה הפסקתי לחלוטין לגעת במתוק."

הפסקתי להיות אובססיבית לאוכל. הפסקתי לחשוב על אוכל ועל כמה אוכל יש במקרר וכמה אכלתי היום ומה אוכל מחר…. אני מרגישה טוב ומהממת והבגדים רחבים עלי יותר.. ולא התחלתי אפילו לדבר על מה ההקלטות עושות לי בחיי היומיום. איך הן פותרות לי מתחים רגילים מול אנשים ביום יום. מתיחות עם חברים או חילוקי דעות עם משפחה. ההקלטות מרגיעות אותי. עוזרות לי לנשום טוב יותר. להיות שלמה יותר ואני אוהבת את עצמי יותר אי פעם אהבתי וזה הישג גדול…. אז תודה לך על הכל. ועל הקולות שלך שאני שומעת כמה פעמים ביום. ועל האמונה שהחזרת לי בעצמי וביכולות שלי. כולי תקווה שכולם כבר יכירו את התכנית וירפאו באמצעותה
רות, אדריכלית

לקוחות ממליצים על פרחי באך

5/5
“ליאת, אני לא יודעת איך להודות לך! ניסו להתאים לי בעבר פרחי באך ושום דבר לא עזר ולא שינה כלום. אני לא יודעת מה את עושה לתמציות, אבל מאז שהתחלתי לקחת את הטיפות אני מרגישה הרבה יותר טוב, אני הרבה יותר שמחה ודברים בחיים שלי זזים ומשתנים! תודה רבה! “
בת שבע, חיפה
5/5
“התמציות שלך שינו את המשפחה שלנו ממש כמו קסם. בחרנו לקחת תמציות לכל המשפחה, שני ההורים ושני הילדים, ואי אפשר היה לפספס את השינויים שכולנו חווינו. פתאום היה כיף להיות ביחד, העצבים בבית נרגעו. זה הרגיש כאילו כל אחד מצא את מקומו. פיית הפרחים שלנו”
משפחת אלמוג, חיפה
5/5
“ליאת היקרה, פשוט מדהים!!!! אין לי מילים טובות יותר לבטא את הרגשתי. התחושה היא שהתמציות מתאימות כמו כפפה בהזמנה מיוחדת עבור הבן שלנו. השינוי המדורג והמבורך בא לידי ביטוי בהתנהגות שלו, מרגישים את הביטחון העצמי שקיבל. הוא יוזם מפגשים עם חברים, מתכנן ומשכנע אותם ואפילו גם את ההורים הוא מטיב לבטא את עצמו עם כל הסובבים. חברים ומבוגרים. הילד הקסום שלנו פורח בעזרתך. אנו מודים לך על כך מקרב לב.”
ללא שם
5/5
ליאת שלום, עשינו טיפול פרחי באך לכל המשפחה, וכולנו ממש במקום אחר. הבן שלנו בן ה-17 עבר את הבחינות בהצלחה רבה, וזה אחרי שבמשך תקופה ארוכה, לא הצליח כלל ללמוד ולהתרכז. הבת בת ה-14, מוצאת את מקומה מבחינה חברתית, רגועה הרבה יותר והרבה יותר בטוחה בעצמה לדבר בחברה. ואני, ווואוו, סופסוף קיבלתי מענה להפרעות הקשב שלי, אני יכולה להתרכז, לקרא ספרים, זה משפיע עלי בעבודה, ובעיקר אני מרגישה רגועה הרבה יותר ומלאת אופטימיות ותקווה. תודה לך! שינית לנו את החיים!
מרינה, תל אביב
"הרופא של העתיד לא יתבסס על מתן תרופות אלא יטפח במטופליו אכפתיות למשמעות קיום, לתזונת האדם ולמכלול הגורמים המעודדים בריאות והמונעים חולי"
- תומאס אדיסון -