המאסטרס

מאסטרס VIP - קבוצת הבוגרים של האקדמיה ליצירת מציאות
המקום שלך לפרוץ גבולות ולהגשים חלומות

לחלום. להגשים. להצליח.

להגיע מהטוב ל TOP

לאנשים שרוצים להגיע מהמקום שבו הם נמצאים, לאן שהם יודעים, שהם יכולים להגיע.

ללמוד את העקרונות והחוקים וליישם אותם בסביבת אנשים מצליחים, כדי להיות המאסטר בחיים שלכם.

כל אחד מאיתנו נולד עם מתווה מיוחד, ייחודי רק לו. עם חתימה מיוחדת שכוללת את היכולות, הרצונות והשאיפות העמוקות והגבוהות ביותר שלו.

לכל אחד מאיתנו יש נתיב ייחודי שיביא לנו את מירב השמחה, ההגשמה, ההנאה והשפע.

אף על פי שאנחנו לא נולדים עם חוברת הוראות ומפה כתובה, שמראה לנו את הנתיב הזה.

אנחנו נולדים עם מנגנונים פנימיים, שמכוונים אותנו לעבר הנתיב הזה. שמציבים צעד אחר צעד, אבן אחר אבן את המסלול לחיים של הגשמה, שמחה, בריאות ושפע.

אלא שאף אחד לא לימד אותנו אף פעם לקרא את סימני הדרך הללו. להבין את הרמזים ולהכיר את מערכות הניווט הפנימיות שלנו.

רובנו מאמצים בגיל די צעיר מפת דרכים של מישהו אחר, של ההורים שלנו או של החברה, וצועדים לפיה. מלמדים אותנו לבחון את עצמנו לפי מדדי הצלחה חיצוניים – ציונים, השגיים, תארים, הכנסה.

לפעמים הסביבה ומדדי הצלחה מלמדים אותנו שהצלחנו, לפעמים פחות.

אבל יש מדד אחד, סמן דרך, שלא משחרר אותנו אף פעם. הקול הפנימי בתוכנו שלא מוותר עלינו – הקול שרוצה שנצעד בנתיב השמחה וההגשמה שלנו, כי הוא יודע ששם נמצא האוצר שלנו.

הקול הזה גורם לנו להרגיש תסכול, גם כשבחוץ דברים מצליחים. הקול הזה דוחף אותנו ומספר לנו שאנחנו יכולים יותר. הקול הזה מראה לנו תמונות של חלומות פרועים, שאין לנו שום מושג איך להגשים אותם.

אבל הקול הזה לא סתם שם כדי לעצבן אותנו או לתסכל אותנו או להראות לנו תמונות של דברים שאינם אפשריים עבורנו. הקול הזה למעשה יודע הרבה יותר משנדמה לנו. הוא גם יודע להראות לנו את הדרך.

אבל לשם כך אנחנו צריכים ללמוד להקשיב לו, ללמוד לדבר בשפה שלו, ללמוד ללכת בדרך שלו.

ללמוד להיות מאסטרים בחיים שלנו.

זה מה ש”מאסטרס” בא לעשות.

בבית ספר מלמדים אותנו לקרא ולכתוב, חשבון והסטוריה. אבל לא מלמדים אותנו להיות מאסטרים בחיים שלנו.

לא מלמדים אותנו לדבר עם הקול הפנימי שלנו, לבטא את היכולות הייחודיות לנו, ללכת בנתיב שלנו.

יש עקרונות, כללים, חוקים, פשוטים למדי, שניתן ללמוד וללמד, ולהבין את מערכת ההפעלה הפנימית המקורית שלנו. לעשות ריסטארט למערכת, ולהתחיל לפעול לפי חוקים חדשים-ישנים שיהפכו את החיים שלנו לחלום שהם נועדו להיות.

יש בכל אחד מאיתנו חלק שיודע שזה נכון. משהו בתוכנו, שיודע שהחיים האלו נועדו להיות הרבה יותר עבורנו. משהו שיודע שאנחנו יכולים יותר, אחרת. שהדברים יכולים להיות קלים יותר, מהנים יותר. שיש לנו הרבה יותר יכולות משנדמה לנו. שזה יכול להיות הרבה יותר פשוט, הרבה יותר כיף.

באקדמיה ליצירת מציאות תקבלו את המפתחות לאוצר שטמון בכם. ליכולות שלכם, לאפשרויות שלכם, להגיע למקום שאתם יודעים שאתם יכולים גם אם לא ברור לכם איך.

במאסטרס אתם לא רק לומדים את התיאוריה והתורה, אתם מקבלים כלים, טכניקות, ואת הדלק – ההשראה שדרושים לכם כדי לצאת לדרך ולפעול. אתם נמצאים בסביבה מנצחת עם אנשים שבחרו להפוך את המאסטריות לדרך חיים. שבחרו להיות מאסטרים בחיים שלהם. שמדברים בשפה שרוב האנשים לא מבינים. שחיים בדרך שרוב האנשים לא מעזים לחלום אפילו.

מאסטרס זה תהליך החיבור העמוק לאינדיבידואליות שבך.

לא לאישיות שלמדת לפתח בעקבות ניסיון החיים, הציפיות של החיים והניסיונות שלך לעמוד בהם.

מאסטר הוא אינדיבידואל, הוא עושה דברים בדרכו, על פי דרכו ומתוך עוצמתו הפנימית שאינה יודעת מעצורים.

להיות מאסטר יכול להיות מפחיד, כי זה אומר להתחבר לכוחות הכי חזקים, הכי עוצמתיים שמצויים בך. להפסיק להיות חלק מהעדר ולעשות דברים כמו כולם. אלא להעז להיות מי שאני במלוא הדרי, מתוך ידיעה פנימית עמוקה של מי אני, מה היכולת שלי. שזה מותר לי לרצות, זה בסדר להרשות לעצמי להצליח ולפרוץ גם אם האחרים מסביבי עדיין לא שם.

כי מאסטר אמיתי יודע, שהדרך הכי טובה לעזור לאחרים לצאת מהביצה שבה הם נמצאים, זה לא להשאר איתם בתוכה, אלא לצאת ממנה, ולהראות להם שזה אפשרי.

לתת להם את המפתח אל מעבר למסך האשליה.

אבל זו לא רק הבנה, תיאוריה, רגע של הארה. זו דרך חיים מעשית שדורשת אומץ, אמת פנימית חזקה, תחושת יכולת ומסוגלות, רצון אמיתי ועמוק שאי אפשר לדכא אותי, ומוכנות ללכת בדרך הייחודית לך, במסלול שאיש לא דרך בו קודם לפניך, אבל עם תמרורים והנחיות שמוטבעים בנו, אבל רק מתאים לומדים לנהוג על פי הם.

האם אתם רוצים מספיק, אמיצים מספיק, ללכת בדרך שהיא רק שלכם? אם יש בכם חלק שמת מפחד, אבל גם חלק שצועק – ברור שכן!!! הגיע הזמן לצאת לדרך.

אני מזמינה אותך להיות חלק מהמאסטרס VIP !

המאסטרס

קבוצת מודעות והתפתחות

להיות המאסטר בחיים שלך

אנשים שמכירים את עצמם ואת מפת ההצלחה שלהם, שמכירים את חוקי ההצלחה והמשיכה של היקום, שיודעים לנהל היטב את הרגשות והפחדים שלהם, אשר מקיפים את עצמם בסביבה מקדמת – הם אנשים מאושרים יותר ומצליחים יותר. 

אני מזמינה אותך לחוות את החיים שלך במלוא העוצמה. איתנו.

איך מצטרפים אל “המאסטרס” והפרטים המלאים

המאסטרס

המאסטרס

Scroll to Top